Fotogenlampa 1900-talets slut
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGENLAMPA, 1900-talets slut, patinerad metall samt bemalat, porslin stomme med rosa, glaskupa, elektrifierad, höjd ca
Kupan med två nagg samt en spricka, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
557244
2018-07-05