Fotogenlampa 1900-talets slut

Fotogenlampa 1900-talets slut
Fotogenlampa 1900-talets slut
Fotogenlampa 1900-talets slut
Fotogenlampa 1900-talets slut
Fotogenlampa 1900-talets slut
Fotogenlampa 1900-talets slut
Fotogenlampa 1900-talets slut
Fotogenlampa 1900-talets slut
Fotogenlampa 1900-talets slut
Fotogenlampa 1900-talets slut
Fotogenlampa 1900-talets slut
Fotogenlampa 1900-talets slut

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1900-talets slut, patinerad metall samt bemalat, porslin stomme med rosa, glaskupa, elektrifierad, höjd ca

Kupan med två nagg samt en spricka, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

557244

2018-07-05