Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LISA RINNEVUO (född 1972): Friendship, signerad Lisa Rinnevou, 218/225, färglitografi, ca 42,5x61,5 cm
557274
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här