Lisa Rinnevou färglitografi

Lisa Rinnevou färglitografi
Lisa Rinnevou färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): Friendship, signerad Lisa Rinnevou, 218/225, färglitografi, ca 42,5x61,5 cm

557274

2018-07-11