JARDENIERE, 1800-tal, fanerad i mahogny

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEBURK, s.k. tea caddy, 1800-talets början, fanérad i ädelträ, dekor av lejonmaskaroner, höjd 9, 18,5x11 cm

Smärre fanérskador, tassar samt lock saknas

557282

2018-07-06