Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Byggarbetare, monogramsignerad i trycket F.L., färglitografi, ca 28,5x40 cm

Kuntoraportti

557295

Päivämäärä:

2018-07-05