Fernand Leger litografi
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Byggarbetare, monogramsignerad i trycket F.L., färglitografi, ca 28,5x40 cm
Kuntoraportti
557295
Päivämäärä:
2018-07-05