Armband 18 k guld

Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

ARMBAND, 18 k guld, Italien/Vicenza, 1900-talets mitt, ledad länk med delvis strukturerad yta, längd ca 19 cm, vikt ca 23,2 g

Bruksslitage

557297

2018-07-10