Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 SEK
ARMBAND, 18 k guld, Italien/Vicenza, 1900-talets mitt, ledad länk med delvis strukturerad yta, längd ca 19 cm, vikt ca 23,2 g
Bruksslitage
557297
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här