Hänge Broscher 2 st
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
HÄNGE, förgyllt silver, fasettslipade almandingranater, BROSCHER, 2 st, silver, markasiter samt skurna snäckskalskaméer med dekor av klassicerande kvinnofigurer, 1900-talets mitt, hängets höjd ca 38 mm, broschernas höjd 30 resp. 50 mm
557303
2018-07-10