Hänge Broscher 2 st

Hänge Broscher 2 st
Hänge Broscher 2 st
Hänge Broscher 2 st
Hänge Broscher 2 st
Hänge Broscher 2 st
Hänge Broscher 2 st
Hänge Broscher 2 st
Hänge Broscher 2 st
Hänge Broscher 2 st
Hänge Broscher 2 st
Hänge Broscher 2 st
Hänge Broscher 2 st

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

HÄNGE, förgyllt silver, fasettslipade almandingranater, BROSCHER, 2 st, silver, markasiter samt skurna snäckskalskaméer med dekor av klassicerande kvinnofigurer, 1900-talets mitt, hängets höjd ca 38 mm, broschernas höjd 30 resp. 50 mm

557303

2018-07-10