Axel Larsson klädskåp
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL LARSSON, 1900-talets mitt, klädskåp, Svenska möbelfabriken Bodafors, fanérat i betsad björk och teak, invändigt med hyllplan, brickmärkt, höjd ca 155, 120x48 cm
Bruksslitage, repor och märken förekommer
557306
2018-07-05