Einar Jolin akvarell

Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Strandmotiv med klippor och häger, signerad och daterad Einar Jolin aug 1958, akvarell, 23x32 cm

557313

2018-07-06