Sigfrid Södergren Oljemålning

Sigfrid Södergren Oljemålning
Sigfrid Södergren Oljemålning
Sigfrid Södergren Oljemålning
Sigfrid Södergren Oljemålning
Sigfrid Södergren Oljemålning
Sigfrid Södergren Oljemålning
Sigfrid Södergren Oljemålning
Sigfrid Södergren Oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGFRID SÖDERGREN (1900-tal): Motiv från Franska Kongo, oljemålning på duk, signerad och daterad -61. Ca 85x56 cm.

färgbortfall, tryckskada på duk

557316

2018-07-13