Georg Lodström Oljemålning

Georg Lodström Oljemålning
Georg Lodström Oljemålning
Georg Lodström Oljemålning
Georg Lodström Oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972), komposition med sydländska hus, signerad Lodström 59, olja på duk, ca 60x71cm

krackeleringar

557321

2018-07-13