Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
GEORG LODSTRÖM (1915-1972), komposition med sydländska hus, signerad Lodström 59, olja på duk, ca 60x71cm
krackeleringar
557321
2018-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här