Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN HENRY HENSHALL (England, 1856-1928): Porträtt på ung kvinna, signerad a tergo ´For the Upper Painting School, J.H. Henshall´, ca 59x50 cm
Duklagningar med retuscher, krackelerad
557324
2018-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här