Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, (7) karmstolar samt. (2) stolar, 1970-tal, stomme i mahogny, klädd i blå ulltextil, brickmärkta, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage
557326
2018-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här