NK stolar

NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar
NK stolar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, (7) karmstolar samt. (2) stolar, 1970-tal, stomme i mahogny, klädd i blå ulltextil, brickmärkta, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

557326

2018-07-05