LEIF-ERIK NYGÅRDS

LEIF-ERIK NYGÅRDS
LEIF-ERIK NYGÅRDS
LEIF-ERIK NYGÅRDS
LEIF-ERIK NYGÅRDS

Såld för:

Osåld

Utropspris

18 000 SEK

LEIF-ERIK NYGÅRDS (född 1939): Marilyn Monroe, offsettryck, signerad med tusch "To Cecilia, MM photographed in Los Angeles at Bel Air Hotel, June 27th 1962 Leif-Erik Nygårds", a tergo stämpelmärkt "PHOTO (Copyright) LEIF-ERIK Nygårds, 49x69 cm.
PROVENIENS: Födelsedagspresent från Nygårds till nuvarande ägare 1999.

Några smärre veck och repor, oramad

557345

2018-07-12