Kryddburkar 12 delar

Kryddburkar 12 delar
Kryddburkar 12 delar
Kryddburkar 12 delar
Kryddburkar 12 delar
Kryddburkar 12 delar
Kryddburkar 12 delar
Kryddburkar 12 delar
Kryddburkar 12 delar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPSÄTTNING KRYDDBURKAR, 12 delar, 1920-/30-tal, vitglaserat porslin med dekor i blått och guld, höjd 12 och 20,5 cm

Obetydligt slitage

557362

2018-07-05