Sifon

Sifon
Sifon
Sifon
Sifon
Sifon
Sifon
Sifon
Sifon
Sifon
Sifon
Sifon
Sifon

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIFON, 1900-talets mitt, troligen Sovjetunionen, i form av pingvin, bemålad metall, höjd ca 37 cm

Repor och märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

557370

2018-07-05