Smyckesskåp 1900-tal

Smyckesskåp 1900-tal
Smyckesskåp 1900-tal
Smyckesskåp 1900-tal
Smyckesskåp 1900-tal
Smyckesskåp 1900-tal
Smyckesskåp 1900-tal
Smyckesskåp 1900-tal
Smyckesskåp 1900-tal
Smyckesskåp 1900-tal
Smyckesskåp 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMYCKESSKÅP, 1900-talets andra hälft, 4 lådor, toppskiva med spegel samt sidodörrar med hängfunktioner, höjd ca 100, 51x30 cm

Smärre repor

557373

2018-07-07