Smyckesskåp 1900-tal
Closed
2018-07-07
557373
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SMYCKESSKÅP, 1900-talets andra hälft, 4 lådor, toppskiva med spegel samt sidodörrar med hängfunktioner, höjd ca 100, 51x30 cm
Smärre repor