Bord piedestal förgyllda

Bord piedestal förgyllda
Bord piedestal förgyllda
Bord piedestal förgyllda
Bord piedestal förgyllda
Bord piedestal förgyllda
Bord piedestal förgyllda
Bord piedestal förgyllda
Bord piedestal förgyllda

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme, med stenskivor, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 65 resp 64, 60x35 resp 33x33 cm

Smärre ytskador, skivorna med enstaka nagg

557379

2018-07-06