Erik Höglund bronsskulptur

Erik Höglund bronsskulptur
Erik Höglund bronsskulptur
Erik Höglund bronsskulptur
Erik Höglund bronsskulptur
Erik Höglund bronsskulptur
Erik Höglund bronsskulptur
Erik Höglund bronsskulptur
Erik Höglund bronsskulptur
Erik Höglund bronsskulptur
Erik Höglund bronsskulptur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998): Kvinnobyst, signerad och daterad E Höglund -52, numrerad 2/3, grönpatinerad bronsskulptur, höjd 38 cm

557385

2018-08-30