Fritz von Dardel akvarell

Fritz von Dardel  akvarell
Fritz von Dardel  akvarell
Fritz von Dardel  akvarell
Fritz von Dardel  akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ VON DARDEL (1817-1901): tillskriven, "Membres de L´academie des Beaux arts", akvarell på papper, 20,5x23 cm

Proveniens: Familjen Fock

557388

2018-07-06