Eva Englund Malakit

Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit
Eva Englund Malakit

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVA ENGLUND, "Malakit", skål, fat, Pukeberg, 1900-tal, signerade och daterade 1999 resp 1992, skålens höjd ca 18, fatets diameter 44 cm

557391

2018-07-06