Brosch kamé

Brosch kamé
Brosch kamé
Brosch kamé
Brosch kamé
Brosch kamé
Brosch kamé

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BROSCH, oädel metall, kamé, skurna klassiska kvinnoansikten av lava i olika färger samt en av korall, delvis 1800-tal, höjd 4 cm

Tennlödningar, omarbetad, fattningar med skador

557397

2018-07-06