Josef Frank Golvlampa

Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa
Josef Frank Golvlampa

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

JOSEF FRANK, uplight, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2148, mässing, höj- och sänkbar.

Slitage, fläckar, skärm med skador

557402

2018-07-13