Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
JOSEF FRANK, uplight, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2148, mässing, höj- och sänkbar.
Slitage, fläckar, skärm med skador
557402
2018-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här