Boguslaw Misztela
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOGUSLAW MISZTELA (Polen, född Lodz 1956): ´´Astral Composition´´, akryl på duk, signerad ´´Boguslaw Kazimien Lucas Misztela New Romantic Arts Studio´´ och daterad 1990, ca 263x255 cm, 5 mindre duk av olika storleken medföljer
Några veck i mitten, ytsmuts, oramade
557403
2018-07-06