Boguslaw Misztela

Boguslaw Misztela
Boguslaw Misztela
Boguslaw Misztela
Boguslaw Misztela
Boguslaw Misztela
Boguslaw Misztela
Boguslaw Misztela
Boguslaw Misztela
Boguslaw Misztela
Boguslaw Misztela
Boguslaw Misztela
Boguslaw Misztela

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOGUSLAW MISZTELA (Polen, född Lodz 1956): ´´Astral Composition´´, akryl på duk, signerad ´´Boguslaw Kazimien Lucas Misztela New Romantic Arts Studio´´ och daterad 1990, ca 263x255 cm, 5 mindre duk av olika storleken medföljer

Några veck i mitten, ytsmuts, oramade

557403

2018-07-06