Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAV ARNE (1925-2011): ´Nämndemansgården, Viken´, olja på duk, uppklistrad på pannå, signerad G. Arne daterad 1976, ca 49x80 cm
557406
2018-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här