Gustav Arne Oljemålning

Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): ´Nämndemansgården, Viken´, olja på duk, uppklistrad på pannå, signerad G. Arne daterad 1976, ca 49x80 cm

557406

2018-07-13