Gustav Arne Oljemålning

Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): Kustmotiv´, olja på duk, signerad G. Arne daterad 1976, ca 73x82 cm

557407

2018-07-13