Carl Johan Danielson

Carl Johan Danielson
Carl Johan Danielson
Carl Johan Danielson
Carl Johan Danielson
Carl Johan Danielson
Carl Johan Danielson
Carl Johan Danielson
Carl Johan Danielson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

CARL JOHAN DANIELSON (1866-1945), gårdsvy, signerad och daterad 1917, olja på pannå, 39x51 cm.

557415

2018-07-08