Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 EUR
CARL JOHAN DANIELSON (1866-1945), gårdsvy, signerad och daterad 1917, olja på pannå, 39x51 cm.
557415
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här