Lennart Segerstråle

Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975), "Salla lappmark", signerad och daterad 1914, akvarell och gouache, 21x46 cm.

557416

2018-07-08