Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 EUR
LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975), "Salla lappmark", signerad och daterad 1914, akvarell och gouache, 21x46 cm.
557416
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här