Naughtone soffa

Naughtone soffa
Naughtone soffa
Naughtone soffa
Naughtone soffa
Naughtone soffa
Naughtone soffa
Naughtone soffa
Naughtone soffa
Naughtone soffa
Naughtone soffa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, samtida, "Portion", Naughtone, formgiven 2005, stoppad och klädd i ulltyg, underrede i borstat stål, etikettmärkt "Naughtone", sitthöjd ca 43 cm, bredd ca 180 cm

Smärre slitage, enstaka märken och repor på underredet

557422

2018-07-06