Lars Olof Loeld oljemålning

Lars Olof Loeld oljemålning
Lars Olof Loeld oljemålning
Lars Olof Loeld oljemålning
Lars Olof Loeld oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS OLOF LOELD (född 1930): "Strängnäs", signerad Loe, olja på duk monterad på pannå, ca 79x97 cm

557427

2018-07-07