Tavannes herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAVANNES, fickur, 14 k guld, 1920-tal, savonett, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 70632, verknr. 10883, diameter 48 mm, vikt ca 64 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, sprucket glas, bucklor och skador
557434
2018-07-07