Sir Rathsman etsning

Sir Rathsman etsning
Sir Rathsman etsning
Sir Rathsman etsning
Sir Rathsman etsning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIRI RATHSMAN (1894-1974): Komposition, signerad, Epreuve d´artiste (EA-upplaga), kolorerad etsning, ca motivmått 22,5x18 cm

557455

2018-07-18