Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIRI RATHSMAN (1894-1974): Komposition, signerad, Epreuve d´artiste (EA-upplaga), kolorerad etsning, ca motivmått 22,5x18 cm
557455
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här