Sven Svensson oljemålning

Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN SVENSSON (1906-1999): "Före ovädret", signerad Sven Svensson, olja på pannå, ca 28x32 cm

557456

2018-07-18