Helgonbild Santa Barbara 1600-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HELGONBILD, 1600-tal, föreställande en knäböjande santa Barbara, olja på kopparlåt, ca 16,5x12,5 cm

Proveniens: Einar Forseth

Repor, skadad kant

557460

2018-07-07