Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HELGONBILD, 1600-tal, föreställande en knäböjande santa Barbara, olja på kopparlåt, ca 16,5x12,5 cm
Proveniens: Einar Forseth
Repor, skadad kant
557460
2018-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här