Poul Cadovius ´´Royal System´´ hyllsystem

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

POUL CADOVIUS, "Royal System", hyllsystem, 1900-talets mitt, fanerat i palisander, bestående av: 6 väggskivor, 1 barskåp med spegel och belysning, 1 skåp med dörrpar och bakomliggande hylla, 4 hyllplan, 1 tidningshylla, bredd per väggsektion ca 80 cm, höjd per väggsektion ca 250 cm, djup av skåp 40 cm, CITES intyg medföljer

Några mindre fanéringsskador, smärre slitage, ställvis något blekt, dörrparet för skåpet krävs ommontering, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

557461

2018-07-10