Sigrid Södergren oljemålning

Sigrid Södergren oljemålning
Sigrid Södergren oljemålning
Sigrid Södergren oljemålning
Sigrid Södergren oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIGFRID SÖDERGREN (1900-tal): Kustbild, signerad och daterad Sigfrid. S. -61, olja på pannå, ca 31x65 cm

557462

2018-07-18