Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Parkmotiv, olja på duk, ca 100x120 cm

krackeleringar, ytmärken

557464

2018-07-09