Oljemålning 1900-tal

Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAUDE COMTE (1900-tal): Boulespelare, singerad, olja på pannå, ca 46x56 cm

557465

2018-07-09