Dörröverstycke

Dörröverstycke
Dörröverstycke
Dörröverstycke
Dörröverstycke

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, sannolikt 1700-tal, olja på duk, ca 112x100 cm

Omfattande lagningar, retuscher, dubblerad

557466

2018-07-09