Oljemåling

Oljemåling
Oljemåling
Oljemåling
Oljemåling
Oljemåling
Oljemåling

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Parkmotiv, möjligen Sonja Erikssonj (född 1920), signerad, olja på duk, ca 46x61 cm

Krackeleringar, ytmärken

557467

2018-07-09