Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Parkmotiv, möjligen Sonja Erikssonj (född 1920), signerad, olja på duk, ca 46x61 cm
Krackeleringar, ytmärken
557467
2018-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här