Elna Jacobsson oljemålning

Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

ELNA JACOBSSON (1894-1985): Interiör, signerad och daterad Elna Jacobsson 1923, olja på duk, ca 41,5x32,5 cm

Krackeleringar

557468

2018-07-09