Garnityr Art Deco

Garnityr Art Deco
Garnityr Art Deco
Garnityr Art Deco
Garnityr Art Deco
Garnityr Art Deco
Garnityr Art Deco
Garnityr Art Deco
Garnityr Art Deco
Garnityr Art Deco
Garnityr Art Deco
Garnityr Art Deco
Garnityr Art Deco

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

GARNITYR, 3 dlr., onyx och marmor, 1930-tal, Art Deco, bestående av bordsur och bokstöd, dekor i form av kvinna med spegel, längd ca 13-51, höjd 15-26 cm

Smärre slitage

557470

2018-07-09