Einar Jolin Sommar

Einar Jolin Sommar
Einar Jolin Sommar
Einar Jolin Sommar
Einar Jolin Sommar

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Klavreströms herrgård, signerad och daterad Einar Jolin 1935, akvarell, ca 37x55 cm

557471

2018-07-09