Mårten Eskil Winge Klassiskt svenskt måleri

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

MÅRTEN ESKIL WINGE (1825-1896): Damporträtt, signerad och daterad ME Winge 1893, blandteknik, ca 19,5x15 cm

557472

2018-07-09