Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurer på sanddyner, olja på pannå, ca 21x31 cm
Färgbortfall
557473
2018-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här