Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurer på sanddyner, olja på pannå, ca 21x31 cm

Färgbortfall

557473

2018-07-09