Sven Svensson oljemålning

Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN SVENSSON (1906-1999): "Stilleben med avgud", signerad Sven Svensson, olja på pannå, ca 44x35 cm

557476

2018-07-18