Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN SVENSSON (1906-1999): "Stilleben med avgud", signerad Sven Svensson, olja på pannå, ca 44x35 cm
557476
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här