Sigrid Södergren oljemålning

Sigrid Södergren oljemålning
Sigrid Södergren oljemålning
Sigrid Södergren oljemålning
Sigrid Södergren oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGFRID SÖDERGREN (1900-tal): "Kvinna i Kongo stöter ris", signerad och daterad Sigfrid. S. -77, olja på pannå, ca 45x18 cm

557477

2018-07-18