Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDORM LILJEFORS (1909-1985), Vårbrytning Herrö, signerad Lindorm L, Åland, olja på pannå, ca 41x56 cm. UTSTÄLLD: Naturhistoriska Muséet Göteborg 1975
557480
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här