Oljemålning Lindorm Liljefors

Oljemålning Lindorm Liljefors
Oljemålning Lindorm Liljefors
Oljemålning Lindorm Liljefors
Oljemålning Lindorm Liljefors
Oljemålning Lindorm Liljefors
Oljemålning Lindorm Liljefors

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985), Vårbrytning Herrö, signerad Lindorm L, Åland, olja på pannå, ca 41x56 cm. UTSTÄLLD: Naturhistoriska Muséet Göteborg 1975

557480

2018-07-10