4 polistiska illustrationer av Leif Zetterling

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF ZETTERLING (född 1940), Satiriska illustrationer med svenska politiker och kändisar, signerade och daterade 1978-1985, blandtekniker 4 st, bildstorlek ca 35x25 cm

Ej examinerade ur ram

557481

2018-07-10