Oljemålning av glaskonstnären Edvin Ollers

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959), Klippor vid kusten, signerad och daterad 1949, olja på duk, ca 48x59 cm

557483

2018-07-10