Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, 7 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), blomsterdekor i underglasyrblått, diameter ca 24 cm
Samtliga med lagningar, samt naggade kanter
557484
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här